İşin Tanımı.

Kurumsal Beslenme Danışmanlığı”

  • Kurum çalışanlarının sağlıklı beslenmeleri ve kronik rahatsızlığı olan ya da beslenme desteğine ihtiyacı olan bireylerin yakından takip edilmeleri ile,
  • Kurum bünyesinde yer alan tüm Yiyecek İçecek alanlarının gıda güvenliği, her türlü kalite ve menü denetimlerinin yapılması, bu kapsamda dışardan alınacak hizmetler ile ilgili sözleşmelerin/ şartnamelerin hazırlanması, değerlendirilmesi çalışmalarını içermektedir.

Kurumunuz İçin Beslenme Uzmanı Neler Yapabilir?

dietitian3-services-iconbig5

Dengesiz bir beslenme ve sağlıksız bir yaşamın stres ve yorgunluğa nasıl yol açabildiğini ve çözüm önerilerini açıklar ve paylaşır.. Bununla ilgili aksiyon planları oluşturur.

Kurum için aylık bültenler (sağlıklı beslenmeye ilişkin) hazırlar, kurum web sayfasında sağlık/beslenme köşesinde güncel konularda düzenli olarak yazılar paylaşır.

Personele bağışıklık sistemini nasıl koruyabilecekleri ve güçlendirebilecekleri konusunda destek olur ve böylece şirket içi sık hastalanma oranları düşer..

Yoğun çalışan bireyler ve yöneticiler için, seyahat, toplantı ve stress durumlarında ve farklı çalışma sahalarında uygulanabilir ve sürdürülebilir sağlıklı beslenme seçenekleri sunar ve takip eder..

Yüksek kilolu olan bireyler için sistematik bir kilo kontrol programı planlar , takip ve kontrol ederek kişileri ideal kilolarına kavuşturur..

Tüm personele çalıştıkları bölüm ve ihtiyaçları doğrultusunda sağlıklı beslenme seçenek ve modelleri sunar..

Kurum mutfağı için aylık menüler hazırlar ve mutfağın işleyişinin, hijyen güvenliğinin takibini sağlar .

Danışmanlık hizmetleri kapsamında verdiği tüm hizmetlere ilişkin “Aylık Değerlendirme Raporu” hazırlar ve yönetime sunar.

Kurum çalışanlarına yönelik, belirli zaman aralıklarında, seminer, eğitim ve workshop düzenler.

Kurumsal Referanslarımız

Mutlu Müşteri
0 +
Şirket
0
Bilgi Paylaşımı
0 +