Daha iyi beslen, daha iyi hisset, daha iyi çalış ve daha iyi yaşa…

Hepimiz hayatmızın nerdeyse üçte birinden fazlasını çalıştğımız mekanlarda geçiriyoruz. Dolayısıyla çalışma alanlarımız sağlıkla ilgili yeni alışkanlıklar geliştireceğimiz en doğru ortamlardır.

Kurumlarda ve özellikle eğitim kurumlarında artık beslenme danışmanlığı, okul başarısı, iş gücü sağlığı ve verim atışı için temel bir gereklilik olarak görülüyor. Kurumsal beslenme çözümleri ile çalışanlarınızın sağlığını koruyup iyileştirebilir; dolayısıyla iş verimini artırabilir ve iş gücü kayıplarını önleyebilirsiniz.

Unutmamak gerekir ki mutlu ve sağlıklı çalışanlar bir kurum için altın değerindedir. Kurum içinde sağlıklı bir yaşam tarzı geliştirmek için bir çok yol vardır. En iyi başlangıç noktası ise konusunda uzman ve aynı zamanda eğitmen nitelikleri olan bir beslenme uzmanı ve danışman ile yola çıkmaktır.

Kurumsal sağlıklı yaşam programı ile kurumunuzda başarı, verimlilik ve karlılığı artırabilir ve farkındalığınıza bir yenisini daha ekleyebilirsiniz.

Misyonumuzun temeli “Daha iyi beslenmek, daha iyi hissetmek, daha iyi yaşamak ve daha iyi çalışmak ” felsefesine dayanmaktadır. Sağlıklı, başarılı, verimli ve mutlu çalışanlarınız için sizinleyiz…

Saygılarımla,
Uzm. Dyt. Banu SALMAN