Pozitif Yaşam Değişiklikleri Yapmak Elinizde…

Zeynep DALGIÇ, 1999 yılında doğdu. 2020 yılında Anadolu Üniversitesi Aşçılık bölümünden ve 2021 yılında Başkent Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümünden yüksek onur öğrencisi olarak mezun oldu. Şu anda Lokman Hekim Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü’nde yüksek lisans eğitimine devam etmektedir.

Üniversite eğitim sürecinde ForumAura Beslenme Eğitim ve Danışmanlık Merkezi’nde stajyer diyetisyenlik yaptı.

Kendisini daha da geliştirmek adına 360° Beslenme Akademisi, Vitaminler zirvesi, Sporcu beslenmesi, Gebelikte beslenme seminerleri gibi birçok eğitim ve kurs programına katıldı.

Lisans eğitimi süresinde ‘Vejetaryen Gebelerde Beslenme’ konulu detaylı seminer hazırladı. Üniversitede bitirme tezi olarak “Beslenme ve Diyetetik öğrencilerinde yeme bozukluğu düzeylerinin değerlendirilmesi’’ konusunu hazırladı.

Ağustos 2021 tarihinden itibaren, ForumAura Beslenme Eğitim ve Danışmanlık Merkezi’nde diyetisyen olarak çalışmaya başlayan Zeynep DALGIÇ; hasta takip, tedavi ve eğitimleri, online takip paket programlarının yönetimi, bilimsel yayın takibi, proje uygulama ve geliştirme konularında Uzm. Dyt. Banu Salman ile birlikte çalışmaktadır.